EnTalent Programı
Entalent Programı

Öğrenci ve iş hayatına yeni başlayan çalışma arkadaşlarımızın potansiyelini geliştirmek için hazırlanmış yeni nesil yetenek yönetimi programıdır.

Öğrenimi devam eden üniversite öğrencileri ve kariyerine ilk adımı Enqura’da atan deneyimsiz çalışma arkadaşlarımız için kurum içi mentorluk sistemi ve eğitimlerle zenginleştirilen bu program ile Enqura’ da yüksek başarı sağlaması hedeflenmektedir.

Entalent Programı
Deneyimli Aday Değerlendirmeleri
Entalent Programı

Deneyimli adayların işe alım görüşmelerinde yetkinlik bazlı mülakatlar ile potansiyele odaklanılmaktadır.

EnTeam Up
Roadmap
Neden Enqura?
Team
Samimi ve Paylaşımcı Bir Ekip
Team
Gelişim Odaklı Çalışanların Hedeflerine Yönelik Çalışma
Team
Farklı Sektörlerin Yapısını ve Kültürünü Öğrenme Şansı
Team
Yurtdışına Teknoloji İhracı
Enqura’da Gelişim
Oryantasyon Gelişim Programları
EnFriend Oryantasyon Programı
EnFriend Oryantasyon Programı:

Enqura’da yeni başlayan her çalışma arkadaşımıza aynı birimden bir EnFriend gelişim konusunda destek olur. EnFriend, hızlı adaptasyon için online ve ofis çalışmalarında düzenli bir program ile süreçlerin ve birimin işleyişi hakkında yeni çalışma arkadaşlarımızla bilgiler paylaşır. EnFriend ile işe kısa sürede alışan çalışma arkadaşımız Enqura’da yeni olsa da gelişimini hızla tamamlayarak keyifli bir oryantasyon süreci geçirir.

Mentor Programları:

Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımıza kendi biriminden bir liderin tecrübelerini paylaşarak rol model olduğu bir oryantasyon gelişim programıdır.

Mentor Programları
Enqura’da ilk gün
Enqura’da ilk gün:

İşe başlayan çalışma arkadaşlarımızın ilk gününün unutulmaz olması ve mutlu geçmesi için Çalışan Deneyimi ve Yetenek Yönetimi birimimiz tarafından ilk gün Enqura hatıra mesajı ile yeni çalışma arkadaşımıza hoş geldin kiti iletilir.

Oryantasyon Eğitimi:

Yeni başlayan çalışma arkadaşlarımızın Enqura kültürünü tanımaları ve iş yapış modelimizi kavramalarına yönelik Çalışan Deneyimi ve Yetenek Yönetimi birimimiz tarafından oryantasyon eğitimi düzenlenmekte olup, iş başı oryantasyon programları da uygulanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimi
Oryantasyon Eğitimi
Üniversite İşbirlikleri

Üniversitelerle yaptığımız kurumsal anlaşmalar sayesinde yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen çalışma arkadaşlarımızın eğitimine destek ve gelişimine ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Antalya Bilim Üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul Gedik Üniversitesi
EnLearning

Liderlik gelişim programları ve eğitim gelişim faaliyetlerimiz:

Enqura olarak gelişime odaklanarak, liderlerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerini çeşitli programlar ile geliştiriyoruz, online eğitimler, şirket içi birbirinden öğrenme programları, sektöre ve kişisel yetkinlikleri geliştirmeye yönelik fonksiyonel eğitimler ile bilgi ve becerilerimizi sürekli geliştiriyoruz.

EnLearning

Enqura’da başladığım kariyerim, iş hayatımdaki en büyük fırsatları doğurdu ve Enqura ailesinin bir parçası oldum. Profesyonel mentörlük seviyesinde destek olan kişilerle çalışmanın ve kariyer hayatında sağlam adımlar atmanın güvenini yaşıyorum.

Güler Karadeniz

Product Owner
Güler Karadeniz
Enerjik Kulüpler
ENerjik Kulüpler:

Enqura’da keyifli bir çalışma ortamında mutlu ve verimli olabileceğimize inanıyoruz; Aynı ilgi alanına sahip çalışma arkadaşlarımız ENerjik Kulüplerimizde kültürel, sanat ve yeni yerler keşfetme gibi konularla birbirleri ile paylaşımlar yapıyor ve iş dışında da birlikte eğlenebilmenin tadını çıkarıyorlar.

ENstrümantal Müzik Kulübü:

Müziği ruhun gıdası olarak gören çalışma arkadaşlarımızın bir araya geldiği ENstrümantal kulübümüzde hem solistlerimiz hem de enstrüman çalan çalışma arkadaşlarımız dijital orkestra gibi farklı çalışmalar yaparak teknoloji ve müziği birleştirmektedir. Teknolojik yetkinliğimiz ve sanatsal bakışımızla müziği farklı bir şekilde dinleyicilerimize sunmak için kulübümüz çeşitli zamanlarda bir araya gelmekte.

Enstrümantal Müzik Kulübü
En Gezgin Kulüp
ENgezgin Kulüp:

Yeni yerler keşfederken bu deneyimi Enqura çalışma arkadaşlarımızla paylaşmaktan mutlu olduğumuz ENgezgin kulübümüzde çalışma arkadaşlarımız kendi keşif deneyimlerini videolar ve fotoğraflarla hikayeleştirerek diğer çalışma arkadaşlarıyla paylaşmakta. Fotoğraf yarışmaları ile kazanan çalışma arkadaşlarımıza çeşitli ödüller sağlanmakta.

ENtelektüel Kitap Kulübü:

Okumaya tutkuyla bağlı olan çalışma arkadaşlarımızın bir araya geldiği ENtelektüel kulübümüzde çalışma arkadaşlarımız arasında kitapların önerileri yapılmakta ve sevilen kitapların özetleri paylaşılarak keyifli bir okuma ortamı oluşturulmaktadır.

Entelektüel Kitap Kulübü
Enfes Yemek Kulübü
ENfes Yemek Kulübü:

Mutfakta vakit geçirmeyi seven çalışma arkadaşlarımız bir araya gelerek, sevilen tarifleri, mutfağa dair püf noktaları ve deneyimlerini paylaşıyor, çeşitli yemek tarifi yarışmaları düzenleniyor.

ENfit Kulüp:

Sağlıklı yaşamayı önemserken deneyimlerimizi çalışma arkadaşlarımızla paylaşmaktan keyif aldığımız bu kulübümüzde, çalışma arkadaşlarımız sağlıklı yaşama dair edindiği bilgileri ve deneyimleri paylaşarak bu konuda birbirlerini motive etmektedir. Çeşitli online kurs vb. desteklerle de çalışma arkadaşlarımızın bu konudaki bilgi düzeyleri arttırılmaktadır.

En Fit Kulüp
Speaking Club
Speaking Club:

Hem keyifli vakit geçirmek hem de İngilizce konuşma kabiliyetini geliştirmek için bir araya gelen çalışanlarımız, İngilizce konuşmayı eğlenceli hale getirerek kendilerini geliştiriyorlar.

EnJoy:

Yoğun iş temposundan kısa süreliğine sıyrıldığımız EnJoy uygulaması ile her seferinde 1 çalışma arkadaşımızın hazırladığı sorulardan oluşan bilgi yarışmasına katılıp, haftanın son saatlerini keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçiriyoruz.

Enjoy
Kişiselleştirilmiş Kutlamalar
Kişiselleştirilmiş Kutlamalar:

Çalışma arkadaşlarımızın evlilik, çocuklarının dünyaya gelmesi vb. günlerinde çeşitli jestler ve Çalışan Deneyimi birimimizden özel mesajla kutlamaları yapılarak bu özel günlerini mutlu bir çalışan deneyimi ile geçirmeleri sağlanmaktadır.

Social Zone:

Çalışma arkadaşlarımızın tümünün bulunduğu online sosyal alanımızda, özel günleri, ilginç, faydalı ve eğlenceli bulduğumuz içerikleri paylaşıyoruz ve ortak bir alanda sosyalleşiyoruz.

Social Zone
Ekibimize katılmak ister misiniz?

İş fırsatlarımız zaman zaman güncelleniyor. Güncel kariyer fırsatlarımızı kaçırmamak için hr@enqura.com adresine CV'nizi ekleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Genel Başvuru Formu